KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010

Zajímavé události, které patří minulosti
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: DRAMATURGIE KONCERTU - POZOR AKTUALIZACE

Příspěvek od kosmonaut »

Přátelé, tady je poslední verze. Body s tučně psaným číslem označují společné věci, kdy budou všichni na place (pro Kubu). Jsme na cca na 100 min (mamé 150 min, ale nemusíme vyčerpat). Tak Kubo raď:)).
Mimochodem vím, co by tam dál mohlo být, ale společné písně prostě už nemáme?! Navíc sám Slávek vyvrací možnost, že se nám podaří dát Konzum z Beskyd a Mašinfíra.
kosmonaut píše:
DRAMATURGIE: ZAHRADA 2010 – ČAS: 100 min

1. „ÚVODNÍ SLOVO“– JANOUŠEK /o Textovce/ + HORÁK A KOSMO /o koncertě/ - 1:00
2. NOVÁČEK DÍLNY – MONTY – Tlustý pán - 2:00
3. HUDEBNÍ SPOLUPRÁCE – MONTY + ŽAMBOCH – Volná píseň – 3:00
4. TEXTOVÁ SPOLUPRÁCE – CICVÁREK – Zběh – 3:00 (text Daniela Weber)
5. SPOLEČNÁ PÍSEŇ – SBOR + CIVÁREK + ŽAMBOCH – Manželské blues – 3:00
6. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + LOS PLEŠOS /HORÁK+KOSMO/ - Psí kusy – 2:00
7. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + CICVÁREK – Mikuláši – 3:00 (text Lada Šimíčková)
8. DĚTSKÝ BLOK – SBOR + ŽAMBOCH – Nechoďte opilí do ZOO – 4:00
9. NA STOJÁKA – FRAUENBERG – 3:00 (scénka z HBO)
10. PEPOVI POCTA – SBOR – Hvězdy na nebi nebo Nakreslím si – 4:00
11. PEPOVI BLUES – LÁĎA ZÍTKA + MUZIKANTI – Volná píseň /blues/ - 4:00 (něco s kytarou a harmonikou)
12. PEPOVI BLUES – PETR SEDLÁČEK + MUZIKANTI – Píseň složená pro Pepu – 4:00
13. POEZIE – SÍBRT – 3:00 (poetická chvilka mezi písněmi)
14. TEXTOVÁ EXHIBICE – VÝBĚR 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00 (spolupracují na jedné písni a odchází do zákulisí textovat a zhudebnit)
15. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEDVEDENÍ ZHUDEBNĚNÉHO TEXTU Z ŽIVÉ DÍLNY – FRAUENBERG + MONTY – 5:00 (před koncertem zhudebněný text od nejrychlejších skladatelů z řad Textovky)[/b]
16. NOVÁČEK DÍLNY – VOJDA – Já jsem utek´ dneska ráno od cirkusu – 3:00
17. NOVÁČEK DÍLNY – SBOR + VOJDA – Prodejna pojízdná – 3:00
18. TEXTOVÁ EXHIBICE – PŘEHRÁNÍ PÍSNĚ Z 10 SLOV OD DIVÁKŮ - HORÁK + SEDLÁČEK + SÍBRT + DANIELA WEBER – 3:00
19. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Háleluja – 3:00
20. HUDEBNÍ HAPPENING – BEZRUKY JANOUŠEK ZPÍVÁ A TANČÍ:) – Když svlékneš nahotu – 3:00
21. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mašinfíra – 4:00
22. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Když se lidi napijou - 2:00
23. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR + FRAUENBERG – Anděl – 3:00 (na vyvážení k rychlým písní; všichni známe, rádi máme:)
24. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Pionýrský vedoucí - 4:00
25. ŽENSKÝ ELEMENT - SBOR + IRENA VAŇKOVÁ – Maměnka – 2:00 (z CD Vytrženo z konTEXTU)
26. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Mrtvej žít - 5:00 (více interpretů)
27. DOTEK ANDĚLA – SBOR + HONZA ŽAMBOCH – Joe z Ikárie – 4:00 ( alias společná „halekačka“ Slyšíš ten tón:) - 4:00
28. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – Konzum z Beskyd – 5:00 (píseň z poslední živé dílny, společný zpěv, hlášení cen výrobků a rozhlasu v supermarketu, rap)
29. HUDEBNÍ HAPPENING – SBOR – 1+1 – 4:00 (emotivní finále, děkovačka a dom:)
Uživatelský avatar
jirka999
Příspěvky: 301
Registrován: 2. 7. 2007, 10:14
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od jirka999 »

Možná by soudržnosti koncertu i soustředěnosti účinkujících pomohlo, kdybysme hned začali nějakou tou společnou písní nebo dvěma nebo třema ... beztak mi ty happeningy na konci vždycky přišly moc dlouhý (teď je to 11 písní ... )
Jiří Svítek
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od kosmonaut »

Díky za reakci. No, a teď si Jirko představ, že by to bylo tak jak říkal Kuba, že jsou jen společné věci, kromě Vojdy, kterého od začátku navrhoval. To by byla nuda. Musí se to prokládat i chvilkou kdy tam na place budou třeba jen dva lidi ať je to barvité.

Neboj se těch 11 závěrečných věci. To, že jsou společné neznamená, že pořád všichni hrají nebo sborově zpívají. Prostě jen neodchází z placu a někde jen podpoří krátký refrén. Důležité je, že každá z těch 11 písní má nějaký prvek, kde se uplatní více lidí a je to dramaturgcky vystavěné tak, že některé věci jsou spíš sólové (např. Joe z Ikárie), kde se ve správné chvíli připojí všichni i s diváky (např. v písni Joe z Ikárie je to refrén viz Slyšíš ten tóóón...). Samozejmě můžeme hodit do 1/3 nějakou společnou píseň z konce, třeba za Manželské blues. Důležité je, aby "sbor" pořád neodcházel a nepřicházel. Prostě byl platný ve více než dvou písních za sebou (když už přijde).

Proč nezačínat celý program hromadnou společnou písní a je potřeba začít tím, že to bude píseň komornější třeba ve dvou lidech? ODPOVĚĎ: Pokud se hned nazačátku na plac nahrne dvacet lidí a natlačí to plnou energií do diváků, tak pak už celý koncert nemůžeš nikdy pořádně vygradovat a bude to jen zkomírat ve vlnách. To je základní dramaturgický prvek. Pokud se sbor objeví po chvíli, tak diváci mají pocit, že akce postupně graduje. Pak to rozbijeme TEXTOVOU EXHIBICÍ a začne se na novo gradovat. Tohle přesně to potřebuje.

Jinak co názor Ládi, Cácorky, Vojdy, Daniely a dalších?

Of topic: A co Kubíku, jak se hrálo před Plíhalem v Třeboni:)?

Mějte se krásně. Kosmi
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Kuba Horák »

Zdar. Chápu, že to není žádná legrace sestavit. Kosmovi patří velký dík za to, že se do toho vůbec pustil. Bohužel jsme se tomu dostatečně nevěnovali na poslední dílně a tak to vypadá, že ze společných písní vlastně žádná nepřibude, což vidím jako negativní. V Mašinfírovi se opakuje jenom "Na to žádnej mašinfíra neumírá" a věřím, že kdyby to měl Cicvoš před sebou - ty sloky - tak to dáme, ale nevím, do jaké míry to cítíte jako risk.

Jinak to, prosím, nikdo neberte jako osobní útok, že jsem poukazoval na příliš individuálních výkonů. Všichni, kdo byli na seznam uvedeni, do dílny nějakým způsobem patří. Monty, Láďa Zítka i další...Jitka Glossová sice nebyla na žádné živé, ale přispívá, píše jí to-) a byla na minulé "zahradní dílně" apod.

Není to lehký úkol a není už moc času. Sto lidí se nedohodne nikdy, dvacet hodně blbě a jeden, co to vzal na sebe, jo, z čehož vyplývá, že odvolávám, co jsem přivolal a ať to bude, jak to bude, jsem při Kosmonautovi-) Hlavně se na to musíme začít těšit a na místě si to užít, jinak to bude o ničem, ať bude dramaturgie jakákoli.

p.s. Pepovy Hvězdy na nebi jsem si včera zkoušel, snad to dám.
Uživatelský avatar
Lenka Tichotová
Příspěvky: 116
Registrován: 22. 6. 2004, 09:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Lenka Tichotová »

Ahojka!

Díky Kosmo!

Mám jedinou připomínku k programu, se kterým sis dal hodně práce, a to je to psaní písně za 11 minut (je to podle málo)

a vidím 2 možnosti kam s tím

a) odejdou dříve (někde kolem dětského bloku)

b) přijdou později a svým vystoupením rezdělí závěrečný blok vejpůl.

Domlouvat se určitě můžeme na Zahradě

a já se už teď moc těším!!!

Lenka



P.S: ráda se k psaní té písně také přidám
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

Mašinfíra - bude-li v neděli večer opravdu zkouška - a ta vlastně být musí:), a bude-li na ní čas alespoň 20 minut na Mašinféru, tak nevidím problém. To zvládneme...
Ivo Cicvárek
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Daniela »

Tak jsem tu s nazorem:

Dramaturgie prechodu od jednotlivcu ke kolektivu se mi libi, odpovida to me predstave dilny jako skupiny jednotlivcu/skupin co se prilezitostne vice ci mene sdruzuji. Proti delsimu bloku sborovych halekacek nic nemam, navic neustale nastupovani a odchazeni sboru by jak zdrzovalo tak i dost narusilo dynamiku akce, si myslim. Jen teda me zarazilo zarazeni Andela zrovna mezi "Kdyz se lidi napijou" a "Pyjonyrskeho vedouciho". Nehlede na to, ze mi to prijde jako dost nasilny tematicky zlom tam-a-zase-zpet, tak by mi prislo lepsi i tady bud gradovat bez preruseni, nebo po preruseni zase pozvolna zesilovat, a ne hned zase spustit na plny pecky.

Casove - nevim, jestli 100 obsazenych minut ze 150 je malo nebo moc nebo akorat.

Nevim jaky by mel byt problem s masinfirou, melodie je hotova, a ze masinfirove neumiraji si nejpozdeji po treti sloce zapamatuje snad kazdy... a vyber a poradi slok snad Ivo dal dohromady uz na podzim, jak se to tu resilo, ne? Jen by me zajimalo, jestli bude vsechny sloky zpivat jeden univerzalni masinfira, nebo naopak kazdou nekdo jiny, jako kdyz maj muklove v lapaku bal.

Jeste me napada - budou k pisnim, kde sbor zpiva vic nez jednu, dve vety, namnozena slova? (Bohuzel ja s tim pomoct nemuzu, jedu na doraz.)

Ohledne textovani na slova od divaku - 10 minut mi prijde na hrane, zkusila jsem si to a myslim, ze to je mozne, nicmene mam obavy, ze tezsi ukol nez slozit pisen na povel je, aby se pod tlakem casu dohodli 4 lidi... Mozna je to ale jen tim, ze na takovou spolupraci pod tlakem nejsem zvykla, tak bych se rada trochu otrkala - kdyby kdokoli z dalsich zucastnenych byl ochotny si to zkusit kdykoli behem Zahrady nanecisto, budu velmi vdecna.

Cukrovi je upecene. Ted jeste jak ho do pondeli v tom vedru zajistit proti zluknuti (a sezrani....).

Co se tyka zaboru, videla bych to jako ulicku - na zacatek dva stany naproti sobe (ja+Cacorka) a vedle misto pro dalsi treba 4 stany - nebo kolik? Hlaste se,kdo mate zajem! A kde? My loni stali s Petrem Srankem priblizne nad vchodem do Amfiteatru vprostred loucky, a prislo mi to tam fajn. Ale mam takovy pocit, ze silna skupina se sesla nekde uplne jinde, tak jestli chcete byt radej tam, reknete mi, kde si to asi tak predstavujete. Tak jako tak, vyvesim tam prapor, abyste nas nasli lepe nez loni my vas. Prozatim jsem na nej nasila jen cerne TD, casem tam muze byt neco uplne jineho, jen jsem ho nechtela nechat uplne prazdny (i kdyz, ten nepopsany list papiru mi prisel jako celkem pekny symbol), aby to nevypadalo, ze se vzdavame.

Kamo Devo, bude galerie? Mela bych prvni dva prispevky.
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

K Mašinfírovi - pokud ano, tak zpěv každou sloku někdo jiný! Beru si na starost vytištěné texty k této písni - pozor, pouze k této:)))

Ivo
Ivo Cicvárek
Mrca
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Mrca »

Společné místo na stanování: minule jsme byli někde mezi vchodem do amfiku a terasou, téměř (asi 10m) pod horní cestou a to proto, aby jsme byli co nejdál od toho pařícího nostop stanu. Ale stejně to bylo slyšet všude, takže je jedno, kde se ulička TD vykolíkuje. Ale čím dál od pařícího stanu, tím lépe. Já tam budu asi už někdy v pátek po poledni, tak se ozvěte, kdo jak dorazíte, najdeme flek, postavíme stany a můžeme vylepovat plakáty. Takže po dojezdu volejte na 602 385 427.
Vánoční cukroví: Jsi úžasná Danielo. Já mám nejradši vanilkové rohlíčky, ty jsou snad i nenáročné na skladování v teple :D (jinak ta úlidba bohu (bohům) tam vůbec neměla být. Byl to jen takový vtípek na jedné verzi plakátu a pak jsem to zapomněl vyhodit. Ale je to už jedno, neb plakáty jsou vytištěny. Bohužel ten vtípek je na plakátu formátu A3 dost čitelný ...)
A teď pár názorů a postřehů k dramaturgii: nejprve velké díky Kosmovi, že se toho ujal, nechtěl jsem vlastně ani do toho moc kecat, je vždy lepší, když se tohoto úkolu ujme jeden člověk, ale když už jsi Kosmo začal mněnit původní dramaturgii, tak je to jedno. Takže:
- začít společnou písní není vůbec špatný nápad, např. První psaní (Háleluja) by se pro to i hodila. Byl to tuším první text na dílně, navíc z pera K.H. a zhudebněný S.J. Tak čím jiným začít, když ne touto písní? V úvodu by i Kuba se Slávkem mohli pro nezasvěcené diváky vysvětlit, jak píseň vznikla, že byla první na dílně apod. Příchody a odchody sboru nejsou myslím takový problém. Sbor byl vždy zleva (z pohledu diváka), když se tam vymezí prostor a "sboristi" budou sedět hned zkraje v 1. a 2.řadě, nebo budou v místnosti pro účinkující, tak by to mělo fungovat. Také by se vlastně hned v úvodu ukázali všichni účinkující.
- potom čas na složení písně ze slov diváků se mně zdá krátký a nerozbíjel bych blok písní vybíráním slov od diváků. Co to dát také do úvodu a výsledek pak zahrát i společně s písní z workshopu někde v půlce programu?
- chválím změnu Bohnice blues na píseň složenou pro Pepu na koncertě v Blues sklepě. Ta je hodně povedená.
- místo Anděla bych dal jako Kuba také Schizofrenika, ale rozhodnutí bych nechal na Arnoštovi.
- Jitku Glosovou bych z programu nevyhazoval, celkem aktivně na webu píše jak vlastní texty, tak i reaguje na jiné, byla vloni na Zahradě na workshopu, na příští živou už třeba dorazí, navíc je to skutečně téměř pánská jízda. Jedna písnička myslím délku programu nenaruší.
- co Polární kruhy s Ivošem na klávesy? Když je jen 100 minut ze 150 ??? Jo a bude tam Jura, resp. komplet Žamboši, nebo jen Honza?
- co vytištěné texty pro diváky na společné písně? Vloni to bylo dobré a diváci si to i chválili, že byli takto zapojeni. Vloni texty tisknul Aleš O. Jak to bude letos? Když mně někdo pošlete texty (jaké? Mrtvej žít, Mašinfíru, Pionýrskýho vedoucího???), tak to vytisknu
- závěrečný happening se mně zdá stejně jako Daniele takový nahoru dolů. Když se lidi napijou bych dal třeba hned za Voydu a využil bych jeho harmoniky. Pio.vedoucího bych i klidně nahradil právě těmi Kruhy v obilí, nebo tajnou zahradní hymnou Plevelem. Mrtvej žít bych nechal třeba jako přídavek, bude-li diváky vytleskán (a pokud se nepřetáhne 150 min).
- Taky bych v zákulisí napsal, resp. by se to mělo dohodnout už na zkoušce den předem, kdo na jakou společnou píseň půjde na podium. Vloni docela blbě vypadalo, když se na podiu dohadovalo a volalo do zákulisí, kdo jde ještě zpívat apod. Ujme se někdo role inspicienta, aby to ohlídal?
Kosmo, promiň jestli jsem Ti to zkomplikoval, ber to jen jako mé postřehy, ty jsi dramaturg programu, takže konečné slovo je Tvé. A svaté!!!
Mějte se všichni fajn a už se na Vás těším.
Mrca
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Cácorka »

Ahoj.Díky Kosmo, i všichni, kdo fungujete. (Ou, vánoční cukroví...). Do dramaturgie bych nerada zasahovala - to, co říká Kosmi, mi přijde dobré.
Jedu na Zahradu poprvé (a budu mít s sebou syna), tak po organizační stránce opravdu budu spíš pomáhat a vymýšlet na místě, než něco prosazovat předem. Domluvily jsme se s Danielou, že vezmem věci na zajištění toho společného placu. Vezmu s sebou papíry a fixy na případné cokoliv. Beru si i pracovní rukavice, i když se tu o nich už nemluvilo, moje auto to uveze a mně to pořád ještě přijde vtipné... to "předávání" Anděla třeba, jak říkal, myslím, Slávek. Nebo se to zavrhlo?
Bude tam mít někdo CD Vytrženo z KonTextu k prodeji? Asi jo.
Jestli je potřeba dopředu vytisknout nějaké texty, tak jsem taky schopná. Jinak někdo (asi Peter?) tu mluvil o notebooku na místě pro různé aktuality (zejména textové), tak kdyby byla k dispozici i nějaká ta tiskárna na místě, tak nabízím svých horních deset.
Jinak mám pocit, že je tu už hodně názorů a informací, že by se měl někdo, kdo zná prostředí, (Kosmo asi ne, ten má co dělat s programem) ujmout konečné (nebo v rámci možností) verze těch "věcí okolo" a jmenovitě rozdat úkoly, aby to nedopadlo, že "se tu o tom mluvilo", ale nikdo to nakonec nevzal nebo neudělal, protože myslel, že to udělá někdo jinej. Jsem připravená úkoly přijímat. (I na místě a zkusím se nenasírat).
Các.
voyda
Příspěvky: 148
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od voyda »

Zdravím všechny. Zítra odjíždím, takže už nebudu na internetu.
Nicméně hlásím, že s účastí počítám. Dorazím ale až na zkoušku v neděli. K čemu se budu schopen hudebně či zpěvově přidat ukáže zkoušení, ale minimálně Když se lidi... a Mrtvej žít určitě zvládnu.
Těším se tedy na brzkou a kdyby se cokoli organizačního (tj. místo či čas srazu apod.) měnilo, dejte mi prosím vědět na 777-627358.

Díky, těším se, Marek V.
Uživatelský avatar
Daniela
Příspěvky: 770
Registrován: 1. 2. 2004, 11:29
antispam: Ne
Bydliště: doma

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Daniela »

Napadlo mě k Mašinfírovi, kdyby snad někdo mohl někde schrastit nádražáckou čepici, že by si ji vždy nasadil kdo bude zrovna na řadě.

KÁMO, dík za galerii, dala jsem do ní návnadu.

MRCO, ozvu se až dorazím. Ten pařící stan byl hustej, ale obávám se, že před ním není úniku - leda tak pařit ještě hlasitěji. To mi neříkej že cukroví vydrží dlouho i v teple, to jsem si mohla od Vánoc schovat tu krabici co se mi nepodařilo vám doručit. A ze zapomenutého vtipu si nic nedělej, mně takhle jedna dobrá duše hodila online stránky hned jakmile byl schválený layout, který jsem ovšem dělala na dummy textu.

LADO a KOSMO, pokud nebudu zrovna potřeba jinde, můžu občas pochovat, přebalit, nakrmit...
Cácorka
Příspěvky: 394
Registrován: 6. 4. 2004, 21:07
antispam: Ne
Bydliště: Holýšov

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Cácorka »

Uáááá. Danielo, jsi jednička. Nahlédla jsem do galerie a zhodnotila, že vlajka i cukroví jsou naprosto luxusní. Ale to cukroví doporučuju schovat před mým dítětem, nebo... Vlastně přede mnou taky! :)
Těším se na viděnou. Các.
Lada
Příspěvky: 566
Registrován: 8. 6. 2004, 14:16

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Lada »

Danielo, díky za nabídku, ale předpověď počasí slibuje tropická vedra, takže miminauta nemůžem vzít, tak nevyužijem.
Připojuji se k Mrcovi, rohlíčky jsou nejlepší, doufám, že dostanu aspoň ochutnat.
K dramaturgii - někam zmizelo (kromě zhudebnění) taky čtení nejlepších pokusů z dopoledne, ne?
A ještě k té délce programu - vždycky se počítá s tím, že se všechno protáhne, ale - nevím, jestli si dobře vzpomínám - mám pocit, že loni jsme jeli docela na čas... ne? Chci jen říct, že by to možná chtělo mít rezervu na obě strany - ať se neskončí kdyžtopřeženu po půlhodině nebo naopak. Navrhuju někam doprostřed, když už se bude plus mínus vědět, jaký je čas, proložit několik písní, které se když tak v nouzi škrtnou...
L.
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: KONCERT TEXTOVKY - ZAHRADA 5.7.2010 - AKTUÁLNĚ

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Když jsme ještě tahali kačera

Obrázek

Před novou Zahradou vzpomínka na předcházející ročník, to když jsme ještě tahali kačera.
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“