Vystoupení TD na letošních festivalech

Zajímavé události, které patří minulosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

FESTIVALOVÁ DRAMATURGIE

MODERÁTORSKÝ VSTUP - 1:00 - (úvodní slovo o dílně+koncertě a vyzvání k přípravě na textový úkol pro diváky: Slávek Janoušek)
ÚVODNÍ PÍSEŇ - Mrtvej žít I. - 4:14 (či jiná společná píseň)
MODERÁTORSKÝ VSTUP - 3:00 - (zadání textové úkolu pro diváky a představení Arnošta Frauenberga:Slávek Janoušek+Jakub Horák)
ARNOŠT FRAUENBERG - Zatmění - 2:49
ARNOŠT FRAUENBERG - Volná píseň - 3:00
ARNOŠT FRAUENBERG - Volná píseň - 3:00
ARNOŠT FRAUENBERG - Můj anděl strážný - 2:25
KOSMONAUT - Polární kruhy v obilí - 4:00
KOSMONAUT - Hořící platany - 2:29
LÁĎA ZÍTKA - Když končí rok - 4:00
LÁĎA ZÍTKA - Volná píseň - 4:00
PETR SEDLÁČEK - Volná píseň - 4:00
PETR SEDLÁČEK- Volná píseň - 4:00
LUCKA MINAŘÍKOVÁ - Volná píseň - 4:00
LUCKA MINAŘÍKOVÁ - Volná píseň - 4:00
LUCKA REDLOVÁ - Otevřte sa, mraky - 4:00
LUCKA REDLOVÁ - Volná píseň - 4:00
MODERÁTORSKÝ VSTUP - 1:00 - (představení a příprava Zhasni:Arnošt Frauenberg)
ZHASNI - Vlaštovky - 3:14
ZHASNI - Volná píseň - 3:00
ZHASNI - Volná píseň - 3:00
ZHASNI - Maměnka - 2:48
MODERÁTORSKÝ VSTUP - 3:00 - (ukončení vybírání textového úkolu od diváků:Arnošt Frauenberg+Jakub Horák)
IVO CIVÁREK - Plevel - 2:12
IVO CIVÁREK - Volná píseň - 3:00
IVO CIVÁREK - Oděsa - 3:00
IVO CIVÁREK - Manželské blues - 3:21
ŽAMBOŠI - Jutkin - 4:00
ŽAMBOŠI - Volná píseň - 4:00
ŽAMBOŠI - Volná píseň - 4:00
MODERÁTORSKÝ VSTUP- 1:00 - (uvedení Slávka Janouška a info. jak probíhá zhudebňování vybraného diváckého textu:Frauenberg+Horák)
SLÁVEK JANOUŠEK - 1+1 - 4:21
SLÁVEK JANOUŠEK - Mezičas - 2:39
SLÁVEK JANOUŠEK - Volná píseň - 4:00
SLÁVEK JANOUŠEK - Když svlékneš nahotu - 3:12
SLÁVEK JANOUŠEK - Ufoni nad Bábinkou - 3:07
MODERÁTORSKÝ VSTUP- 3:00 (vyhodnocení diváckých textů:Jakub Horák+Arnošt Frauenberg+Slávek Janoušek)
ZHUDEBNĚNÁ PÍSEŇ OD DIVÁKA - 4:00
ZHUDEBNĚNÁ PÍSEŇ Z DOPOLEDNÍHO WORKSHOPU
HROMADNÁ PÍSEŇ - Alejujá - 3:56
HROMADNÁ PÍSEŇ - Když se lidi napijou - 1:45
HROMADNÁ PÍSEŇ - Pionýrský vedoucí - 4:20
HROMADNÁ PÍSEŇ - Mrtvej žít II. - 4:10

PŘÍDAVEK - Mumie nebo Imaginární hospoda - 4:00



ZMĚNY PROTI MINULÉMU NÁVRHU:
Přidání nových účinkujících - LÁĎA ZÍTKA,PETR SEDLÁČEK,LUCKA MINAŘÍKOVÁ,LUCKA REDLOVÁ - v rámci úspory času se vždy uvedou navzájem. Láďa ještě může zahrát dle chuti na harmoniku do jiných písní, Lucka Redlová na mandolínu, Lucka Minaříková třeba duet se Slávkem v Když svlékneš nahotu např. + všichni sbory. Vypustil jsem Ovce (složité použití sitáru=časově náročné). Posílejte připomínky. Nejsem moc na netu, ale budu upravovat. Výsledný návrh nakopíruju na A3 a bude v zákulisí i přímo na koncertě (třeba na stojánku)=lepší orientace. Taky jsem ochotný stát v zákulisí a sledovat kdo +co hraje na place - upozornit kdo je na řadě a kdo za chvilku vystupuje - dělat takový koncipienta - aby vše proběhlo plynule. Mějte se hezky. Kosmi*
Naposledy upravil(a) kosmonaut dne 28. 6. 2008, 10:23, celkem upraveno 2 x.
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Souhlasím. Jen asi uplně nechci být moderátorem...Uvidíme. Udělal bych to nějak spontánně (viz. Vrať se do hrobu). K
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

Neboj se Kubo, toho moderování by nebylo moc, prakticky slouží jen k hladkému průběhu plnění diváckého úkolu.
Ještě mám dotaz ohledně vstupenek - vím, že většina vystupujících hraje i jindy na Zahradě, ale nevím, jak to bude s ostatními? Konkrétně asi obě Lucky, já, Lada, Láďa Z.
Mějte se hezky, kosmi*
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Jo to by šlo. Už se těším.
Naposledy upravil(a) Ladislav Zítka dne 30. 6. 2008, 21:50, celkem upraveno 4 x.
Láďa
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahoj, my na Zahradě bohužel jindy nehrajem. Přijela bych asi jenom s Míšou. Jak to vlastně vyjde tak zhruba časově z Prahy do Náměště?
Lucka
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Zdravím

Příspěvek od kosmonaut »

Slávku, napiš také svůj názor a hlavně jak to bude s lístky. Jízdný si samozřejmě zaplatím, ale platit Juppovi vstupenku na Zahradu, do toho bych nešel:).
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Kosmo, Slávek v Roudnici, kde jsme se teď viděli, říkal, že lístky by měly být pro lidi z dílny zdarma.
Ladislav Zítka
Příspěvky: 159
Registrován: 22. 2. 2007, 13:03
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav Zítka »

Hurá už odvoz mám.
Trošku mne mrzí že Zahradu absolvuju asi jenom ve čtvrtek.
Jak to bude s organizací kdy se sejdem?
Láďa
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

To bys měl, Laďo, smůlu. Protože se má hrát až v pátek 4.7.
Navrhoval jsem pro ty, co dojedou už ve čtvrtek 3.7., setkání po hraní Trojice (se Samsonem a Vlastou) U Kapličky v 18:30, jenže se ukázalo, že budem ještě napřed schůzovat někde u večeře, takže budu moci až později. Co tak v 19:30?

Jupp sliboval vstupenky a nějaký honorář, který dohodneme až před Zahradou a který já rozdělím zejména těm, co přijedou extra. Teď v pátek mi pravil, že je se všemi domluven (dokonce mluvil např. i o Ivovi Cicvárkovi) nebo se s každým extra domluví (s Karlem Markytánem, Luckou Redlovou atd.) a že se se všemi srovná sám, ať to pustím z hlavy. Tudíž mi žádný peníz nedá, že prý i tak překročili rozpočet, a se všemi to vyřídí. Všem dá prý i vstupenky a pro těch pár, co je nezná, mi vstupenky na Zámek dá ve čtvrtek. Přiznám se, že mě to nakrklo, zejména po té, když jsem se v sobotu v Roudnici dozvěděl od Kuby, že např. se skupinou Zhasni je domluven za O.
Je "domluva" s ostatními taky taková?
Už to vidím, jak mi budou chybět i vstupenky byť jen na Zámek.
Při té příležitosti jsem zjistil, že se ani neví, co domluvil náš manažer pro Trojici, pouze jsem se dozvěděl, že je problém s noclehy a že možná vůbec žádný nedostanu (jako např. Samson, který tudíž po akci hned odjíždí).
Otázka zní: Nemám mít pocit, že jsem naletěl?

Dále: na zadaný textový úkol - ani jedna odpověď. Nezájem.

Ve světle těchto věcí mám pocit, že můj entuziasmus utrpěl značnou újmu, a vidím to, ať akce proběhne živelně - koncert přizpůsobíme okamžiku, protože je mi žinantní říct pár dní před akcí: seru na to.
Dělat 6 hodin programu s těmito podmínkami - je docela fiasko.
Ale třeba jsem jen naštvanej. Třeba to bude výborný. Nejsem vůl?
Slávek Janoušek
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Zítra možná (snad to přejde) se vyslovím blíž i k navrhovanému programu. Je to ale moc dlouhé (37 písní nikdo nevydrží). Některé ani pořádně neumíme...
Slávek Janoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Platí se přece na trhu, ze Zahrádky to měli lidi odjakživa zadarmo:-) Rušit to rozhodně nebudeme. Prostě si uděláme slezinu jako v Kdanicích, akorát se budeme válet v zámeckém parku (chcete-li můžeme tam udělat bordel a nic po sobě neuklidit :wink: ) Myslím si, že se pár nadšenců přidá. Třeba se budeme divit. Koncert bychom mohli okousat - každý o píseň méně? Nebo alespoň ti, co mají písně 4. Návrh. K
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Příspěvek od Kuba Horák »

Se slezinou v půl osmé u kapličky souhlas. K
Ivo Cicvárek
Příspěvky: 710
Registrován: 15. 3. 2004, 17:42

Příspěvek od Ivo Cicvárek »

No jasně, že i já jsem na Zahradě za 0... Ale je to moje volba. Fakt je, že work-shop s Dílnou je tak trochu navíc (míněno, že mě dost překvapuje, že Jupp nepustil nějaký chlup), ale žíly si kvůli tomu řezat nebudu...:)
Ivo Cicvárek
Lucka Minaříková
Příspěvky: 100
Registrován: 16. 3. 2004, 13:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucka Minaříková »

Ahojky, o honorář mi nejde, sice to z Prahy pro nás nebude zrovna levný - tý jo, na kolik tak přijde benzín, víte to někdo?, ale hlavně vás moc ráda všechny uvidím a upřímně, zahrát si před tolika lidma, co bude předpokládám na zámku se mi asi jen tak nepodaří - docela by mě zajímalo, jestli by se to těm lidem líbilo nebo ne. Taky to na Moravě moc neznám a docela bych už potřebovala vypadnout aspoň na chvíli z Prahy a tohle je dobrá příležitost udělat si hezkej vejlet, setkat se zase s váma a zahrát si.
Na druhou stranu si s Míšou budeme muset vzít na pátek dovolenou, z Prahy je Náměšť víc než 200 kiláků a asi 4 hodiny cesty. Ve čtvrtek pravděpodobně přijet nebudeme moct, protože Míša má nějakou konferenci v práci až do večera, tudíž bychom dorazili až v pátek kolem poledne - když vyjedem tak v 7-8 ráno, a v sobotu už zas musíme bejt jinde. Říkali jsme si, že to za to stojí, pokud si můžem zahrát aspoň ty dvě písničky + zkouším ňáký lepší houkání a 2.hlas do Nahoty, eventuelně i do něčeho jinýho - aby to nebylo tak hrozný jako na cdčku - holt improvizace, když se člověk neslyší není úplně dobrá volba :-) doteď mě to štve, že jsem na tom CDčku radši nemlčela, když si nejsem jistá..takhle blbě jsem nezpívala už dlouho... no nic.... ale myslím, že mít o jednu písničku míň už je fakt málo a pak by bylo asi lepší, kdyby dostali víc prostoru ti, co tam vystupují i normálně, místo nás.. Taky je škoda, že jsme si ty společný písničky všichni aspoň trochu nenacvičili - stačilo by párkrát si je zazpívat společně dokola, třeba na dílně, říct si, kdo zhruba kde by aspoň měl zpívat, aby to přece jenom mělo aspoň trošku nějakou formu a nebylo to takovej úplněj chaos... tak aspoň vy, kdo tam budete už v ten čtvrtek večer... zkuste to nějak, ať to není tak hrozný, aspoň jednou si to zazpívejte, jo? A vůbec, vy všichni, kdo tam chcete zpívat nějaký sbory, pusťte si aspoň to CDčko, ať si to trošku zažijete...
Lucka
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 402
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Příspěvek od kosmonaut »

Zdravím, telegraficky z kavárny:

1. Nerušil bych celou věc. Abych řekl pravdu tohle jsem čekal. Pro Juppa je to byznys. Ten volný lístek je ale nutnost. Workshop bych opravdu pojal uvolněně až živelně. Úkoly z živých dílen. Pohodička. Koncert dle plánu. Jen každému kdo má 4 písně jednu vzít (Arnost, Ivo, Zhasni). A možná vypustit první společnou píseň. To je 32 písniček. 1h = cca 10 písní = to lidi zvládnou.

2. Každý by si měl opravdu poslechnout nahrávku a rozmyslet si kde bude hrát a co. Společné věci jsou na nahrávce. To by neměl být problém.

3. OK, sraz 19:30. Budu tam.

4. Pokud se jedná o plakátek s pozvánkou na workshop: napište v kolik a kde. Já to vytisknu (cca 20). Pokud nikdo neví kdy a kde to má být = vytisknu základ a údaje se vyplní na místě.

Bude to příjemné letní setkání. Těším se na sraz.

Mějte se.Kosmi*
Odpovědět

Zpět na „Neaktuální aktuality“