8.–10. 12. proběhne Vánoční dílna v Kdanicích
tradičně spojená s vystoupením na vánočních trzích v Turnově. Nebude se tedy textovat, ale secvičovat, vystupovat, hrát, setkávat se a bavit.

Zapisujte se v příslušném fóru

Kapitola III d) - Obal CD - nové

rozdělená do tří kapitol: před a po nahrávání a před vydáním
Odpovědět
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 394
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

Kapitola III d) - Obal CD - nové

Příspěvek od kosmonaut »

Založil jsem novou kolonku ať je to přehledné. Budu doplňovat.
Uživatelský avatar
Aleš Ostrýt
Příspěvky: 426
Registrován: 19. 5. 2006, 21:24
antispam: Ne
Kontaktovat uživatele:

Foto

Příspěvek od Aleš Ostrýt »

Nevím, jestli máte k dispozici originál titulní fotografie, posílám tedy pro jistotu link: http://www.miretin2007.wz.cz/titulni_foto.JPG Snímek má 2,9 MB.

Bude-li potřeba cokoli dalšího, tak dejte vědět.
Aleš
Uživatelský avatar
kosmonaut
Příspěvky: 394
Registrován: 16. 2. 2004, 21:29

BALÍČEK_A

Příspěvek od kosmonaut »

Neveděl jsem jak to udělat, co nejvíc přehledné, tak to budou takové balíčky. Jedna moje zpráva=jeden balíček. Postupně to Slávku rozbalujte a zkoušejte tisk či eventuální úpravy. Pokud nebude kvalita dobrá tak jeďte dál. Je potřeba ten náhled zde otevřít a pak ještě kliknout pro zvětšení.

BALÍČEK A

Zde je prvni část. Postupně nahrávám další. Filmové pásky černobílé. Zasazeny do formatu pro tisk obalu CD (12cmx12cm). Pro manipulaci s nimi stačí ořezat a přemístit dle aktuální potřeby. Největší možné rozlišení 200 pixel/inch. Format jpg. Na úpravu či manipulaci doporučuji program Jasc Paint Shop Pro 9. Na šířku 2 na výšku 3. Bohužel více kvalitních fotek na další pás na výšku není. Řešením je vynechat pás v inlaynu či ne jedné straně v bookletu. Uveřejněné zasílám i mailem.

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek

Zde je druhá část. Hlavní strana - 3 možnosti zabarvení sépie - světlá, střední, tmavá. Možné ještě udělat jiné pomocí ladění černobílé verze. Zasazeno do formatu pro tisk obalu CD (12cmx12cm). Pro manipulaci s nimi stačí ořezat a přemístit dle aktuální potřeby. Největší možné rozlišení 200 pixel/inch. Dle domluvy je tedy sepie použita jen na hlavní stranu (kvůli ušetření peněz při barevném tisku celého bookletu). Uveřejněné zasílám i mailem.

SVĚTLÁ
Obrázek


STŘEDNÍ
Obrázek


TMAVÁ
Obrázek

Zde je třetí část. Hlavní strana - možnosti zabarvení hlavní fotografie.
Dobré rozlišení (fotografie je dost velká). Zmenšovat lze libovolně. Změnit odstín fotky lze také snadno (třeba v programu InfarWiev)Uveřejněné zasílám i mailem.

Obrázek

Pro eventuální upravy barvy využít originál a pak vložit do rámečku:
http://www.miretin2007.wz.cz/titulni_foto.JPG
Slávek Janoušek
Příspěvky: 788
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Všechno jsme použili, ale chyběl nám jeden pásek - vyrobili jsme si ho z existujících, protože nebyl čas vytvářet další skládáním fotografií. Takže 1 pásek naležato se opakuje. Bohužel jsem měl pravdu - fotečky jsou tak malé, že téměř není poznat, co na nich je. Tvoří to spíš jen takový dekorativní pásek. Ale i tak to vypadá dobře.
Slávek Janoušek
Odpovědět

Zpět na „Příprava CD Textové dílny“