24. 6. 2023
Malá textová dílna SJ, Sibřina

27. 7. 2023
Workshop a vystoupení TD na Folkových prázdninách v Náměšti nad Oslavou

13.–15. 10. 2023
46. textová dílna v Kdanicích u Sobotky


Malá textová dílna v Sibřině - 24. června 2023

Co se momentálně děje
Odpovědět
voyda
Příspěvky: 149
Registrován: 10. 10. 2008, 14:21
antispam: Ne

Malá textová dílna v Sibřině - 24. června 2023

Příspěvek od voyda »

Pozdravení všem.

Rád bych vás pozval na Malou textovou dílnu SJ, kterou pořádáme v sobotu 24. června od 15 hodin v Sosákově v Sibřině (http://www.sosakos.cz/) na východním okraji Prahy. Jde o prostor, kde Jitka i já již léta spolupořádáme „kulturu na vsi“. Konají se zde masopusty i letní slavnosti a workshopy, sídlí zde i školka, kde Jitka pracuje. Je to bývalý statek s velkou zahradou, kde v létě stojí i šapitó.
Dílna bude součástí víkendového Festiválku kultury a tvořivosti. V pátek vystoupí studentský jazzový orchestr, pak Saša a Láďa Niklíčkovi a následovat bude předpremiéra dvou dílů dokumentu Muzikantky v produkci ČT.
V sobotu proběhne kromě Textové dílny i workshop na výrobu voskovaného prostírání. Večer vystoupím já, odprezentuje se Dílna a vše završí Slávek Janoušek s Kapelou.
V neděli pak bude pohádka pro děti a koncert kapely, kde hraje i náš Miki.
Pro lidi z okruhu Dílny je vstup zdarma, je možnost nocovat ve vlastním stanu nebo v šapitó. Ceny občerstvení lidové. Parkovat lze v zahradě. V pátek jezdí autobusy do Sibřiny pravidelně, v sobotu moc ne, ale turisté zvládnout dojít z Újezdu nad Lesy (cca 2,5 km). Nebo je možné domluvit odvoz z nádraží Praha - Klánovice.
Přikládám tabulku účastníků. Zapište se, prosím, ať víme, s kým můžeme počítat.
https://framadate.org/71RBmczdkv1ezbcT
Budu se těšit na viděnou,
Marek

P.S. Vím, že je to na poslední chvíli, ale stejně narychlo vše vzniklo a bylo domluveno. Omlouvám se proto všem, kteří by přijeli, ale mají už jiné povinnosti.
Odpovědět

Zpět na „Aktuality“