Pátek až neděle 3.–5. 6., Folkový kolotoč Ostrava (10. ročník znovuobnoveného festivalu, první byl 1981)
Více informací a zápis k účasti

Jak bylo + poohlédnutí nad účastníky zájezdu

Málem už se natáčelo... tak příště
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

Mrca má recht

Příspěvek od Kuba Horák »

Já si taky myslim, že by to měl udělat Aleš. Ten má sice teď autogramiády kvůli zpěvníku, ale ve srovnání s Arnoštovými třemi dětmi to je...

p.s. mobil si pořizuju novej, vyměňte vodu v bazénu!
Slávek Janoušek
Příspěvky: 786
Registrován: 11. 12. 2003, 02:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek Janoušek »

Právě se také zabývám mobilem, neboť mi ve Velkém Beranově v sobotu po hraní ukradli ledvinku s mobilem a všemi doklady. Kdyby se někde někdo vydával za mě, politujte ho a vezměte mu brejle ... ty mě serou nejvíc...
Slávek Janoušek
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Spokojená společnost
Arnošt Frauenberg
Příspěvky: 394
Registrován: 11. 3. 2004, 16:11
Bydliště: Královské komorní město Žebrák
Kontaktovat uživatele:

Dílna

Příspěvek od Arnošt Frauenberg »

Ahoj všem, prosím vás pěkně, já se na to nevyprdnul, ale když se mi doma podařilo po třech dnech fušky konečně přelouskat nečitelného Horáka (nechápu, jak s touhle třesoucí se pařátou, může psát docela solidní, no tak dobře, dost pěkný texty), tak to sem sám pověsil. S Ladou jsem tolik práce neměl, píše úhledně, ale jakmile jsem to dostal do nějaké podoby, pověsila to sem též, to samé Denny. Já už mám u sebe jen Kosmonauta a Radka a pracuju na nich, na chlapcích :? a to je všechno. Práce vás ostatních jsme v Kdanicích nenašli, ale jak znám Mrcu, tak je stopil a jednou se to bude snažit prodat. Vy, co jste si své skvosty odvezli domů, je sem tedy pověste sami a my ostatní, jako já, kteří si domů nedovezli nic a všechno zapomněli, se pověste taky.
P.S. Kosmonaut mi bude chvíli trvat, je to celý rozmazaný, jako by to bylo politý vodkou, nebo co.
P.S.S. Slávka jsem poslal Kubovi, jedinej se přepsal do noteboku, takže to bylo docela čitelný. No vlastně Horákus se přepsal taky, ale to jsem zjistil, až když jsem rozluštil jeho neskutečný nohopis. Bohužel.
P.S.S.S.S.S.S.S.S.O.S - Mrco, neposlal bys mi opisy mých prací? Vím, že je někde máš!!!
Mrca
Příspěvky: 167
Registrován: 14. 5. 2004, 11:38
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrca »

Arnošte, Tvé dílka skutečně nemám, jestli si vzpomínáš, byli na baru vedle pípy, kde jsme je v neděli s Horákem našli a předali Ti je. Strašně si za to děkoval. Kde skončili, skutečně nevím, ale ty lidi, co najeli v neděli, tak celý týden topili v krbu, tak nevim... Kouknu do komína. Jo a s tou Zagorkou nedělej zagorku, tos mně fakt dostal! Že po Tobě jdou romové, to už jsem si zvykl, ale že i Janis?!?
Pro ostatní: čekám na úkol na téma Kdanice, abychom ho mohli s Petulou vyhodnotit a nejlepšího odměnit. Sice ještě nevím čím, ale nějakou pěknou cenu vymyslíme!!!
Mrca
Kuba Horák
Příspěvky: 1903
Registrován: 12. 12. 2003, 20:54
Bydliště: Na výsluní 1362, Nový Bor, 473 01

...

Příspěvek od Kuba Horák »

Na nic nečekej, nic nehodnoť, cenu si určíme sami. S Frauenbergem jsme si vybrali prodlouženej víkend v Kdanicích. Možná to nebude muset být ani s jídlem. To ještě uvidíme. Vítěz
Vojtos
Příspěvky: 24
Registrován: 14. 3. 2006, 10:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vojtos »

Jak jsem tak četl první příspěvek, čím dál víc mě mrzí, že jsem nedorazil. Mohl jsem alespoň trochu zachránit čest nováčků:-) Bohužel ve stejném termínu jsem byl přinucen ve sklípku pít, kytaru vlhkostí potrápit a po burčáku si odřeniny pádem z kola přivodit. Ale příště fakticky už příště! Já vim jen neslibuj Olino;))))
...možná že ne cíl, ale něco máme určitě před sebou....
Odpovědět

Zpět na „5. živá textová dílna - Kdanice, 29. 9. - 2. 10. 2006“